Yasal Uyarı


TCSohbet.Com Kullanım Sözleşmesi

Bu sayfada bulunan kurallar, bu site kullanıcı tarafından okunmuş ve kabul edilmiş sayılmaktadır. Lütfen aşağıda yazan sözleşme kurallarına uyunuz. Kural ihlali yapmayınız.

5/5
  • TCSohbet.Com sitesi 2020 yılında kurulmuş olup, başka herhangi bir site ile alakası bulunmamaktadır.
  • Sitemizde bulunan her içerik site editörleri tarafından oluşturulmuştur ve izin almaksızın herhangi farklı bir yayın organı tarafından kullanılması veya yayınlanması suç teşkil etmektedir.
  • TCSohbet.Com sitesi içeriğinde yayınlanan bilgilerin doğruluğunu, değişmez veya eksiksiz olduğunu garanti etmez. Tüm yazılar tamamen bilgilendirme için yazılmıştır.
  • TCSohbet.Com karşılıklı mesajlaşarak sohbet edilmesini sağlayan bir anlık sohbet sitesidir. Sesli veya Kameralı sohbet ve chat seçeneği sitemizde bulunmamaktadır.
  • TCSohbet.Com reklam politikaları gereği anlık sohbet sırasında site kullanıcıları tarafından yapılacak olan farklı site tanıtımlarına izin vermemektedir.
  • Sitemiz 18 yaşından büyük kullanıcılar içindir.
  • TCSohbet.Com chat ve sohbet sitesinde anlık sohbet ederken, sohbet ettiğiniz kişilere şahsi iletişim bilgilerini (Telefon, Adres gibi) iletmeniz kesinlikle yasaktır.
  • TCSohbet.Com sitesinde sohbet ederken kanal genelinde veya özel sohbetlerinizde Türk örf ve adetlerine aykırı davranışlar sergilemek yasaktır.
  • TCSohbet.Com sitesinde cinsel içerikli kullanıcı adı seçmek ve cinsel içerikli mesajlaşmak özelde veya kanal genelinde kesinlikle yasaktır.
  • Bu sitede bulunan tüm kullanıcılar, yukarıda yazan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Sözleşme İle İlgili Sorular

Kurallara uymamanız durumunda sunucu yetkilileri tarafından 24 saat süre ile TCSohbet.Com sitesinden uzaklaştırılırsınız ve tüm gün boyunca sunucuya girişiniz yasaklanır.

Anlayamayız. Fakat yaşınız ve içinde bulunduğunuz ortamın sizlere uygun olmamasından dolayı en büyük temennimiz sizin sohbet sitemizde bulunmamanızdır.

Özel veya kanal geneli farketmeksizin Türk örf ve adetlerine aykırı her türlü sohbet kesinlikle yasaktır.

Bu gibi durumlarda bizimle en kısa iletişim kurma yolu sohbet sitemize bağlanıp #operhelp kanalını ziyaret etmektir. Sorununuz en kısa sürece çözülecektir.

Internet ne yazık ki nankör bir ortam kısa sürede sohbet ettiğiniz tanıştığınız kişilere, iletişim bilgilerinizi verdikten sonra aranızda sorun olduğu zaman karşı taraf size sıkıntı çıkarma ihtimali yüksektir. Bu yuzden sitemizde kişisel veriler istenilse de paylaşılamaz