Yardım


TCSohbet.Com - Yardıma İhtiyacın mı var ?

Bu sayfada TCSohbet.Com da daha iyi zaman geçirmen için ihtiyacın olan her konuda sana yardım etmeye çalışacağız. Şuan bulunduğun sayfada TCSohbet kullanıcı tarafında sıkça sorulan sorular ve cevapları yer almaktadır.

5/5

İşte senin için hazırladığımız o sorular

Bu konu gayet basit bir konu aslında sitemizin hemen hemen her sayfasında bulunan sohbete bağlan alanını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir nick yazıp, sohbete bağlan butonuna tıklamak.

Akıllı telefon olarak şuan kullanılmakta olan bir çok telefondan giriş yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan mirc indir sayfasına giriş yaparak sohbet programlarımızdan size uygun olanı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum yapınız ve dilediğiniz zaman direkt sohbet programını kullanarak sohbete bağlanabilirsiniz.

Evet, telefonlar için hem android uyumlu hem de iphone uyumlu uygulamalarımızı sitemizde bulunan sohbet uygulamalarımız sayfasını ziyaret ederek telefon veya tabletinize indirebilirsiniz.

Hayır, sitemize üye olmadan sitemizi kullanabilirsiniz. Sadece kanallarda ilerde yetki almak isterseniz kullanıcı adınızı kaydetmeniz gerekmektedir.

Hayır, sitemizde sohbet etmek tamamen ücretsizdir. Diğer bir çok sohbet ve arkadaşlık sitelerinin aksine herhangi bir mesaj sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar kişiye, dilediğiniz kadar yazabilirsiniz.

Eğer kullandığınız kullanıcı adının sadece size ait olmasını isterseniz, o kullanıcı adını kaydetmeniz gerekmektedir. Bu konuda yardım almak için sunucumuzda bulunan #Help veya #Operhelp kanalını kullanabilirsiniz.

Argo, küfür, cinsel içerikli sohbetler dışında dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Tabi buradaki en önemli ayrıntı karşınızdakini rahatsız etmemek.

Sitemizde 7 gün 24 saat radyo yayını olmakla beraber, bu yayınların büyük bir kısmı canlı DJ eşliğinde gerçekleşmektedir.

Sohbet kanallarında yetkili olmak için global kanallardan birinde sohbet edip, belli bir müddet sonra size yetecek komut bilgisine sahip olmak  yeterlidir. Kanal sahibi arkadaşlar sizinle ilgilenecektir.

Sitemizde herhangi bir haksızlığa ugrarsanız bize ulaşmanın en kolay yolu #operhelp kanalına giriş yapmaktadır. Sizinle en kısa sürece ilgileneceğimizdene min olabilirsiniz.

Sitemizde şahsınıza ait her türlü iletişim bilgilerinin paylaşılması yasaktır.

Kurallara uymayanlar 24 saat süresince TCSohbet.Com sunucularından uzaklaştırılır.