Üyeliksiz Sohbet Odaları


Üyeliksiz Sohbet Odaları

Üyeliksiz sohbet odaları, sizler için hazırladığımız sistemimizin en önemli ayrıntılarından biridir. Sitemize giriş yaparken sizden şahsi ve kişisel herhangi bir bilginiz talep edilmez, dilediğiniz zaman tamamen gizliliğinizi koruyarak bir nick seçimi yaparak anında ve çok kolay bir şekilde sohbete giriş yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken karakterinizi veya sizi yansıtacak bir nick name seçtikten sonra sohbete bağlan butonuna tıklamanız ve yeni insanlarla tanışmaya yelken açmanız üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Üye olmadan Sohbet Etmek İster misiniz ?

Son zamanlarda ülkemizde özellikle akıllı telefonlarından yaygınlaşmasından sonra arkadaşlık uygulamaları daha da popüler oldu fakat tüm bu arkadaşlık ve sohbet uygulamaların ortak özelliği sizden kişisel bilgileri talep etmesidir. Hatta bir çoğu sizden fotoğraflarınızı yayınlamanızı talep etmektedir.

Bizim sitemiz tüm bu arkadaşlık sitelerinin aksine, sizden isim, doğum tarihi, fotoğraf, ikamet, cinsiyet, okul, medeni durum gibi tamamen kişisel bilgileriniz olan hiç bir ayrıntıyı istemez. Sizler bu sitelerde tamamen gizli kullanıcı olarak üye olmadan sohbet edebildiğiniz için daha popüler bir ortam imkanı olur.

Üyeliksiz sohbetler aracılığı ile sohbet ettiğiniz insana yeterince güvendikten sonra dilerseniz kişisel bilgilerinizi paylaşabilirsiniz, biz sistem yöneticileri olarak kişisel bilgilerin paylaşılmaması konusunda önlemler alsak da sonuçta kişisel kararlarınıza karşı saygılı yaklaşmak durumundayız.

En güzel sohbetlere üyeliksiz chat sitesi ziyareti ile tcsohbet.com sitesinden anında giriş yapıp hemen sohbet edebilirsin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir