Hakkımızda


TCSohbet.Com - Kısa Kısa Bilgiler

Sitemiz hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere bu sayfa altından ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli sohbet'in adresi tcsohbet.com

Biz kimiz ?

Bizler aslında birer IRC sevdalısıyız. 2001 yılından bu yana bir çok IRC tabanlı sohbet projesinin hayata geçirilmesinde ya rol aldık ya da gelişmesinde etkin bir faktörü oynadık.
Tarihler 2009 yılını gösterdiğinde ise artık kendi yolumuzu çizmenin zamanı gelmiştir. İlk IRC projemizi hayata geçirdikten kısa süre sonra ülkemizin köklü sohbet sunucularını geride bırakarak bir marka haline geldik.
Şimdi tam 11 yıl sonra aynı heyecan ve gururla yenide Türkiye'nin en iyi sohbet sunucusu olma projesi ile TCSohbet.Com 'u hayata geçiriyoruz.

Neden TCSohbet ?

TCSohbet alanında uzman kişiler tarafından yönetilmekte olan bir sohbet sitesidir. Sohbet ve chat alanında üst düzey bir sohbet platformunda yeni insanlarla tanışmak isterseniz TCSOHBET sizin için bu alandaki en doğru tercih olacaktır.
Sürekli gelişen ve değişen mobil sohbet uyumlu web arayüzü ile siz değerli kullanıcılarına kusursuz bir sohbet deneyimi sunmaktadır. Dilerseniz masa üstü bilgisayarınızla uyumlu sohbet programları ile veya mobil uygulamaları ile dilediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz.

Neleri Sevmiyoruz ?

Biz TCSohbet.Com kullanıcıları olarak Türk Örf ve Adetlerine uygun olmayan, cinsellik içeren, aşağılayıcı sohbetleri sevmiyoruz.
18 yaşından kücüklerin sohbet sitemizde birileri ile mesajlaşmasından nefret ediyoruz.
Klavye başından insanların şahıslarına küfürler edilmesinden hiç hazetmiyoruz.
Sunucumuzda herhangi birine haksız bir yaptırım uygulanmasını istemiyoruz.
Sitemizde farkı sitelerin reklamlarının dönmesinden hoşlanmıyoruz.
Bu kurallara uymayanları uzaklaştırıyoruz

TCSohbet.Com - Üst Yönetim

TCSohbet.Com sitesinde yönetici olarak görev alan üst düzey ekibimiz aşağıdaki gibidir.

KaraKartaL

Proje geliştirme ve AR-GE Takım lideridir. TCSohbet.Com kurucu ortaklarındandır. Sitemizde Ağ Yöneticisi (Network Administator) Pozisyonundadır.

Mail: [email protected]

KaRaNTiNa

Sistem geliştirme ve Yardım kanalları Takım lideridir. TCSohbet.Com kurucu ortaklarındandır. Sitemizde Ağ Yöneticisi (Network Administator) Pozisyonundadır.

Mail: [email protected]

Siyahbeyaz

Sunucu genel sorumlusudur. Sitemizde Ağ Yöneticisi (Network Administator) Pozisyonundadır.

Mail: [email protected]

EsCoBaR

Sunucu genel sorumlusu ve Global kanalları Takım lideridir. Sitemizde Ağ Yöneticisi (Network Administator) Pozisyonundadır.

Mail: [email protected]